Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használt de teljesen jó...

Használt de teljesen jó állapotú ruhákat szeretnék eladni, hol lehet ezt Budapesten vagy környékén megtenni?

Figyelt kérdés
Ajándékozni, Vöröskereszt stb. is szoktam, most kifejezetten olyan helyet keresek, ahol átveszik pénzért. köszönöm!

2018. febr. 22. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd fel őket a Gardróbcserére.
2018. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Más személyeknek tudod eladni, olyan boltról nem tudok, hogy x összegért megveszik a használt ruháid, mivel a turik külföldről szerzik be fillérekért, őket nem hiszem, hogy érdekli.


Gardróbcserére és adok-veszek FB csoportokba töltsd fel, jó képekkel, reális áron.

2018. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gardróbvásáron voltam mint eladó (ez egy rendezvény ahol magánszemélyek használt, jó állapotú ruhákat tudnak árulni), és a rengeteg márkás, tök átlag méretű ruháim közül 1 db-ot sikerült eladni egész nap :D Pedig 2-3 ezrekért árultam eredeti áron 10 ezres, divatos, néhány éves dolgokat. Szóval csak azért mondom, hogy ha valaki ezt javasolná, csak pénzkidobás :D

Gardróbcseréztem is, nagyon macera, de legalább ott lehet eladni dolgokat. Jófogás szintén.

Konkrét olyan hely, ahol beveszik a ruhákat, nem sok van, 1-1 ilyenről hallottam, pl ruha bizományi, de minimális amit fizetnek.

2018. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak nem Miskolcon voltál a Helynekemben? :D Mert én ott ültem négy órán keresztül és még az ára se jött vissza... :)
2018. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anc ***** válasza:
Szerintem töltsd fel Vaterára, és írd oda, hogy Budapesten lehet átvenni:)
2018. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!