Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fekete ruhához, amin van...

Egy fekete ruhához, amin van 2 arany színű lánc nyakrésznél, milyen színű magassarkút vegyek fel?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Feketét.
2018. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Fekete, nude, arany
2018. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Bármilyen jó hozzá, csak ne ezüst legyen.

De akár lehet színes is. Nem kel mindenképpen feketét húzni. Pl. egy bordó, meggypiros tök jó lenne hozzá.

2018. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Feketéhez szinte minden megy. Ha nem akarsz túl komoly hatást kelteni, akkor ne fekete magassarkút vegyél. Mondjuk szerintem is jó ötlet egy bordó, esetleg én még egy citromsárga platform magassarkút is el tudok képzelni mellé, de ez természetesen függ a ruha kinézetétől, szabásától.
2018. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A platform cipő már rég divatjamúlt, szóval olyat semmiképp nem szeretnék. Az zavart inkább meg, hogy arany láncok vannak rajta, amitől eleve elég dögös hatást kelt, illetve valahogy színes cipővel nem tudom hogy mutatni az arany rész miatt
2018. márc. 3. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!