Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gardróbcserén hogy érjem el,...

Gardróbcserén hogy érjem el, hogy sok követőm legyen?

Figyelt kérdés

Eladó vagyok, csak pozitív értékeléseim vannak, rendszeresen vannak vevőim, de mégsem követ be senki.


Másoknak 50 vagy 100 követője is van, nekem egy sem. Mit tegyek, hogy több legyen?



2018. márc. 2. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem értelmezhető a kérdésed! Érthetően nem tudnád megfogalmazni, hogy lehessen rá válaszolni?
2018. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ők gyakrabban töltenek fel ruhákat, vagy sokszor tesznek fel egyedi darabokat, esetleg saját készítésű ruhákat. Vagy pedig hirdetik magukat fb-n meg egyéb helyeken, követőket cserélnek másokkal, stb.
2018. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Kövess be egy csomó embert és pár nap múlva töröld a követést.

Social media 101 #step1

2018. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
"Kövess be", ez jó!!! 😁😁😁 "Fejlődik" a Földön az ember... 😁😁😁
2018. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a Gardróbcserén annyit számítana, kik követnek meg mennyien. Inkább a pozitív visszajelzések és az aktivitás. Ha így is vannak vevőig, akkor elérted a célod, nem?
2018. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat. Az első válaszoló kivételével a többiek értették a kérdést.


Ez igaz, nem a követők száma a lényeg, de mégis, ha több követőm lenne, akkor ezekből kerülnének ki a potenciális vásárlók. Most meg csak néha "betéved" valaki az oldalamra, és úgy vásárol, de nem tér vissza többet.


A bekövetést nem én találtam ki, így használják - nem tudom, helyes-e vagy csak "nyelvújításról" beszélünk a XXI. században :) Köszönöm az ezzel kapcsolatos tippet!

2018. márc. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!