Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A tommy hilfiger kb egy árba...

A tommy hilfiger kb egy árba és minőségbe van a ck-val meg a ralph laurennel?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Hasonló a Ralph Laurenhez. A CK-t nem szeretem és közel sem olyan jó mint a másik kettő. De ha a három közül kéne választanom akkor RL.
2018. márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. A Ralph Laurent nem is lehet ehez a két márkához hasonlítani.
2018. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2018. máj. 15. 01:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert magasabb presztízst és minőséget képvisel...
2018. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg, mert egy "kicsit" nagyobb a Ralph Lauren múltja. Hol látsz te ettől a 2 márkátol 499 eurós tiszta minőségű bőr dzsekit? És ez nem az a "bőr". Meg selyem bombert ilyen igényesen az utolsó részletig kidolgozva, meg jobb szerintem, mint pl egy guccis vagy bármilyen bomber. Az anyagok olyan minőségűek, hogy állnak valahogy és nem, úgy néz ki, mintha rongyokba lennél, mert annyira rossz a tartása a többinek. A Ralph Lauren csinálta a first lady ruháját, amiben először jelent meg a nyilvánosság előtt. Az utóbbi két márka meg.. A Tommy Hilfiger meg vidéken is hordják(és nem hamisat), a CK meg max a tularazott alsogatyairol híres, amiben a kínai replika felülmúlja az eredetit. Nincs más "híres" ruhája.
2018. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!