Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandon szolnak ha valaki...

Strandon szolnak ha valaki nem olyan öltözékben van amibe kell pl nem fürdőruha hanem rendes alsó nemu?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Igen
2018. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán szólhatnak.


Én egyszer suli után rögtön a helyi strandra mentem, mert akkor már javában nyár volt és már kint is lehetett strandolni. Akkor ugye nekem volt bérletem, bemehettem, suli után mehettem oda, mert a tesóm akkor már ott dolgozott de mivel nem volt nálam fürdőruha, de a tornadresszem viszont igen így felvettem azt, de rám szóltak hogy most kivételesen elnézik, de többet meg ne lássák hogy tornaruhába megyek be a vízbe. Igaz akkor meg is fogadtam hogy soha többet, mert oké hogy többet takart, de akkor 15 évesen már javában nőiesedtem és amikor kimentem a vízből igen csak látszódott mindenem, mivel a tornadressznek nincs belül bélése mint az úszódressznek és emiatt hát szinte minden látszódott.

2018. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!