Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyikek a divatosabb cipők?

Melyikek a divatosabb cipők?

Figyelt kérdés
Lassan 15 éves lány vagyok és igazából eddig nem nagyon érdekelt a divat azt vettem ami tetszett. Most volt egy Puma rebel mind cipőm de kilyukadt és szeretnék egy új cipőt venni 20 ezer forint zsebpénzem van. Tudtok mondani ebbe az árba "menő" cipőket?nagyon max 25 ezer legyen
2018. márc. 7. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A vans cipők most megint divatba jöttek. Nekem az old Skool-ok tetszenek a legjobban.
2018. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen a Vans, meg a Converse nagyon divat cipők:) én is most gondolkozok hogy melyik márkát vegyem meg
2018. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gondolkozz elore, es ne zart cipot vegyel, hiszen mar inkabb meleg, lesz mint hideg es beleizzadt cipoben eleg kellemetlen jarni. Meg mar nem sok embert latok Converseben, most a kicsit noisebbek mennek, de ha sportos a stilusod, es mindenkeppen ragaszkodsz hozza, akkor en Rihanna Puma kollekciojat ajanlom, szerintem nagyon szepek:)14L
2018. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából én nyáron is zárt cipőt hordok mert a szandál,topánka meg ilyenek egyszerűen zavarnak
2018. márc. 8. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!