Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet nagyméretű ruhákat...

Hol lehet nagyméretű ruhákat venni vagy rendelni a neten olcsón? Itt legalább 3xl-es méretre gondolok, ami divatos is, pl. ahogy a kövér Tóth Vera öltözködött a fogyása előtt.

Figyelt kérdés
Elegem van már abból, hogy a testem nagysága miatt nem találok magamra ruhát, vagy ha igen, akkor kétszer olyan drága mint a vékonyakra valók, és/vagy nem is tetszik, de muszáj megvennem, mert abból van csak nagy méret. Gyakorlatilag nem válogathatok, és emiatt az öltözködésem alapján sokan félre is ismernek, azt hiszik, hogy valami olyan stílust képviselek, amit igazából nem is, de meztelenül mégse járhatok.

#ruha #molettség #molett divat #divatos dagi #kövérek ruhája #ruha kövéreknek
2018. márc. 8. 05:41
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia,


A mango violeta divatos es arban is elfogadhato, foleg ha leertekeleskor vasarolsz.

[link]


54es meretig vannak a ruhak.

2018. márc. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a caremo abszolút trendi és fiatalos. Nagyon jó anyag és szabás.

Árban...hát akciókat érdemes figyelni de egy egy darab azért bármikor megfizetheto mert nem luxus kategória.

2018. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
bonprix.hu
2018. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
boohoo.com
2018. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Bonprix online és katalógusból is rendelhetsz nagyon divatos és szép ruhák vannak.
2018. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Én a Bonprix-t ajánlom.

(sztem a Caremo nagyon öreges, csicsás, helyenként még cigányos is... a fiatalostól messze van, kiv. ha a sarki telepi diszkó fiataljainak stílusa a cél).

2018. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!