Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mit szóltok ehhez a...

Lányok mit szóltok ehhez a stílushoz? Menő?

Figyelt kérdés

divat?


[link]



2018. márc. 8. 17:10
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
pasi vagyok!
2018. márc. 8. 17:56
 12/26 anonim ***** válasza:
75%
jaa hogy pasi vagy..bocsi de a képből ezt nem tudtam volna megmondani:-( Szerintem hanyagold ezt a "stílust"
2018. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Ha már bokaverős nadrágot veszel, ami amőgy divat, akkor ügyelj arra, hogy megfelelő legyen a hossza, mert nagyon kicsi a különbség a divatosan rövid/vágott meg a kinőtt hatás között. Inkább akkor max hajts egy centit a szárán.

És sokkal jobban mutatna egy bokaverős nadrág bakanccsal mondjuk vagy zokni nélkül.

2018. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%
Én is pont most vettem ilyen zoknit, és fiú vagyok. Bár nekem ennél sokkal "extrémebb" a stílusom. Szerencsére teljesen tudom ignorálni mások véleményét. Te is tedd ezt. Nyugodtan öltözködj úgy, ahogyan szeretnél. Itt pedig ne számíts normális válaszokra. A divat pedig azt jelenti számomra, amilyen értelmet én adok neki.
2018. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%

“pasi vagyok!”

Hát apám, akkor öltözz is úgy!!! Undorító, férfiatlan! Ha szembe jönnél velem így az utcán, lehet, hogy körbe röhögnélek!

Az összes férfiasság kezd eltűnni a pasikból. Nagyon gáz!!!

2018. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%

Elsőre meg nem mondtam volna hogy fiú vagy lány van a képen.

Ja és ez egy borzalom. Gondolom vasággyal együtt 50 kiló vagy, szeded a szemöldököd, tipikus felül hosszú oldalt rövid tucatpáwa hajad van és folyamatosan kétségbeesett képet vágsz.

De neked van stílusod apám (vagy anyám) hogyne... :D

Nem baj, ha egyszer lesz egy barátnőd akkor hordhatjátok egymás ruháit. Bár ahogy látom anyukádét néha felveszed.

Szégyen hova süllyed a fiatalság.

2018. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
40%
A zokni nagyon tulzas nekem ez a szin meg minta egyaltalan nem tetszik. Valamint ha 1-2cm vel hosszabb lenne a nadrag ugy tetszene de osszessegeben nem rossz
2018. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%
Nem a legjobb :/
2018. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem passzolnak a darabok, totál ízléstelen
2018. márc. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
61%

Számomra nem menő. Inkább semleges.

Hord nyugodtan ha jól érzed magadat benne. A fikázódókkal pedig ne törödj!

Nehogy már tök idegen emberek véleménye legyen a mérvadó

Az öltözködés mindenkinek a magánügye

2018. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!