Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akik nem hordanak...

Lányok, akik nem hordanak szoknyát, munkahelyre nyáron mit vesztek fel alulra?

Figyelt kérdés

Az előző munkahelyemen nem volt megszabva, ki miben megy, majdnem mindenki forrónaciban (nagyon rövid, majdnem seggkidobós nadrágban) járt dolgozni. Nekem is csak olyanjaim vannak, illetve hosszú nadrágok, amiket télen is hordok.

Az új munkahelyemen viszont öregasszonyokkal dolgozok együtt, félek hogy ha jön a nyár és én bejövök forrónaciban, akkor megszólnak. Hosszú nadrágot viszont nem vehetek fel, mert az új munkahelyemen nincs légkondi, ezért bent majdnem olyan meleg lesz nyáron, mint kint. Negyven fokban meg a fene akar hosszú nadrágban ücsörögni...


Viszont szinte soha nem szoktam boltban olyan nadrágot látni, ami a nagyon rövid és a hosszú között van, ilyen térdig érő vagy ilyesmi. Ráadásul alacsony vagyok és a lábközépig érő nadrágoktól még alacsonyabbnak tűnök. :(


Mégis mit kéne hordanom a nyáron szerintetek? :(


2018. márc. 9. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi én ugyan férfiként írok, de egyrészt szerintem ne foglalkozz vele, ha talán megszólnak se. Ha nincs dresscode nem nagyon tehetnek semmit. Másrészt mi lenne ha szoknyát vennél abból azért több hosszúságú van.
2018. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Leggings? Szoknya?
2018. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vannak ilyen nacik. Próbáld meg a konzervatívabb ruhaüzleteket pl Vögele.
2018. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Metionin ***** válasza:
84%
Ha a melóhely nem tiltja a forrónacit, akkor szerintem egyszer próbáld ki. Lehet hogy nem is fogja a vénasszonyokat érdekelni. Amúgy én se voltam egy nagy szoknyás, főleg melegben (sokáig csak harisnyával vettem szoknyát) de a melóhely miatt kaptam rá a könnyű egyberuhákra. Kulturált hossz, de lenge, vékony, nem sülök meg.
2018. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg gáz forrónaciba menni dolgozni. Csak akkor jó ha betanított munkásról beszélünk, aki átöltözik.
2018. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Bláh, a te fajtád izzadja oda a székekre azokat a pi csa tócsákát, undorító. Mert aki eltakarja a seggét, az mind “megsül”, hát csoda, hogy a fél világ nem halt még meg nyáron az eltakart segglyuka miatt.
2018. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Én munkahelyre korrekt hosszú rövidnadrágot sem vennék fel, kivéve ha nem gyári munkás vagy (nem lenézésből, Apukám is az), de mondjuk egy irodába nagyon gáz. Nekem átöltözős munkahelyem van, óvodapedagógus vagyok, legalábbis én átöltözök. Általában szoknya+elegáns felső vagy egybe ruhában megyek dolgozni, télen ez hosszú ujjú és vastag harisnyával. Napközben meg felveszek valami kényelmesebbet vagy amit nem féltek, ugyanis szoktunk segíteni a dajka néninek a maradékot össteszedni, de vízfesték és tempera nyomokat sem szeretnék a ruháimon.

Vannak lengébb anyagú 3/4es nadrágok is vagy amelyek térdig érnek. De ha irodában vagy hasonló helyen dolgozol jobban illene a szoknyás megoldás. Vannak íratlan szabályok és szerintem ez illem kérdése is.

2018. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni normális rövidnadrágokat rendes hosszúságban. Aztán ott vannak a basanadrágok, vagy nem is tudom mi a pontos nevük, ezek a színes, mintás, hosszúszárú, nagyon lenge nadrágok, divatosak is.

VAgy egyberuha.

2018. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 ívy1 ***** válasza:
Én háromnegyedes vékony leggingset szoktam felvenni lenge felsővel.
2018. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#6 Nem izzadok oda sehova semmit, mivel biciklivel járok dolgozni, nem tömegközlekedési eszközzel. Az irodában meg amúgy is saját székem van és a rajta lévő kispárnán ülök, szóval ha össze is izzadnám, akkor ki tudom mosni, és rajtam kívül senki más nem ül rá amúgy sem. :-)


Szoknyát, ruhát kizárt hogy felvegyek, nem vagyok lányos lány egy kicsit sem.


A leggings-szel az a baj, hogy hosszú felső kell hozzá, hogy eltakarja a fenekem, nekem pedig minden felsőm rövid, csak derékig ér. :( Most nyárra vásárolhatok be egy teljesen új ruhatárat. :(


Irodán dolgozok amúgy, az előző helyem is irodai munka volt, de ott mindenki a húszas, legfeljebb harmincas éveiben járó fiatal volt, a mostani helyemen viszont rajtam kívül majdnem mindenki már a nyugdíj határában van. Szóval itt kicsit konzervatívabb a légkör.

2018. márc. 10. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!