Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tetszik semmilyen cipő!...

Nem tetszik semmilyen cipő! Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Végem van teljesen :D Jön a jó idő, be kéne szereznem valami tavaszi cipőt, de egyszerűen nem tetszik sehol semmi. Legszívesebben mezítláb járnék, de az meg nem éppen célszerű.

Van egy tündéri kék bőrhatású kabátom, ahhoz és farmerhez kellene valami, ami passzol. Ti mit vennétek fel hozzá?


2018. márc. 10. 14:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, nő vagyok, ha a kék kabát nem lett volna már elég árulkodó :D
2018. márc. 10. 14:30
 2/5 anonim ***** válasza:
vans old skool!
2018. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy espadrilles cipőt, ccc-ben pl. szépek vannak, meg mellé egy converse tornacipőt.
2018. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezt érzem most. Nagynehezen választottam egy elegánsabb, virágmintásat, de ezzel se vagyok teljesen elégedett... Viszont azt elárulnád, hogy hol szerezted a kabátkádat (esetleg link)? :)
2018. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsi teljesen elfelejtettem válaszolni :D

Köszi a tippeket :)


A kabát a Reserved-ből való, de sajnos már nem látom a kínálatban. Tavalyi kollekció darabja, én még a téli szereléssel együtt dobtam be a kosárba, mert annyira megtetszett, muszáj volt megvennem.

2018. ápr. 12. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!