Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmer újratöltve?

Farmer újratöltve?

Figyelt kérdés

Van egy jó minőségű RESERVED famerem, de sajna kifogytam belőle. 38-as a gatya, de már 34-es a méretem. Mit tudnék vele kezdeni, hogy hordani tudjam?

Hogy tudnám pl átszabni?

(Esetleg, ha sorttá alakítom az jó, vagy ugyan úgy "trottyos" marad)?



2018. márc. 10. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány centi magas vagy? Mert ha alacsony, és most ideális az alkatod, akkor oké, de ha magas, és így vagy sovány, akkor nyugodtan megpróbálhatnál visszaállni az előző méretedhez, nem hízlaló kajával, hanem egészséges életmóddal és sporttal.

És akkor a nadrággal sem kéne semmit csinálni.


Egyébként ha rendes átszabásról van szó, az azért nem érné meg, mert egy szabó általában annyit kér érte, hogy abból új nadrágot vehetsz. Akkor inkább vegyél újat. :)

2018. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

160cm/51kg

(Nem szeretnék több lenni, mert nagyon meglátszik)

Igen ezt a szabós dolgot énis gondoltam, hogy nem érné meg. :/

2018. márc. 10. 21:05
 3/3 anonim válasza:
En a helyedben azert kernek arajanlatot! En is azt hittem sokat fognak kerni, de tobb szoknyamat kellett vinnem atszabatni, 1500-2000 forintot fizettem mindig darabjaert.
2018. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!