Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » GAS Jeans minősége és ismertsége?

GAS Jeans minősége és ismertsége?

Figyelt kérdés

A márka elég drága, prémium kategóriás ára van, régen abban a tudatban voltam, hogy ez egy világszinten ismert olasz márka ami egy DIESEL-el van egy szinten és ezért is ilyen drága. Miután elkezdtem utáni olvasni az interneten elég kevés dolgot találtam róluk a hivatalos weboldalon, szűkszavú wikipedia és egy két olasz nyelvű cikken kívül, valamint facebook oldaluk is csak csekély 250 ezer körüli követővel rendelkezik és youtube csatornájuk is hasonló számokkal rendelkezik.


Szóval ez a márka inkább csak olaszországban, kelet európában és ahogy láttam indiában ismert inkább?

A magas ár persze lehet a minőség miatt is, de abban nincs tapasztalatom, de legalább nem egy rejtőzködő magyar márka ami a megtévesztésre alapozza a marketinget és prémium kategóriás árakat használ mint a Retro, Devergo és miegymás.



2018. márc. 11. 11:59
 1/3 anonim válasza:

A Gas Jeans nem összehasonlítható a Retroval vagy Devergoval.Az utóbbiak szerintem sokkal gagyibbak. A Gas visszafogottam és sokkal minőségibb. Ismerik vagy nem? Tökmindegy. A legtöbb ruhájukon nincs óriási GAS JEANS felirat, mint pl. a RETRO-n.

Ha van rá pénzed én ajánlom a Gas Jeans-t.

2018. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak 1 farmerkabátom van, lassan már 7 éves, akkor volt 33.000 ft, de nagyon jó kabát! akkor még tartottam, hogy ennyit nem fizetek ki érte, de ez minőség!

Rengeteget hordtam eddig, és még úgy néz ki mintha új lenne :)

2019. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lóképű válasza:

Szerintem a legjobb márka a GAS Jeans.

Stílusban és kényelemben nagyszerű, minőségben szuper.

A farmernadrággal ugyan nem voltam megelégedve az árához képest, de magával a márkával maximálisan elégedett vagyok.

Nem feltűnő, de jellegzetes. Igazi olasz

Mostanság itt szoktam vásárolni, segítőkészek, az áraik jók:


[link]

2019. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!