Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok vinni tartalék...

Ti szoktatok vinni tartalék bikinit, vagy fürdőruhát magatokkal, amikor fürdőbe mentek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Minek? Ha valami baj tortenne (aminek rettento kicsi az eselye, pl elszakad), akkor max veszek egy masikat. Minden strandon, furdohelyen van legalabb egy bikini arus.
2018. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem
2018. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész napos programra megyek, vagy tudom, hogy fürdés után mást is csinálunk, ahol jó ha szárazat tudok felvenni, akkor viszek kettőt. Simán fürdőbe elég egy.
2018. márc. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy napra megyek, nem. Ha tobb napra, akkor altalaban felvaltva hordok 2 bikinit
2018. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszek, mert ha elszakadna, vagy bármi baj történne, akkor én nem tudnám megengedni magamnak, hogy vegyek egy újat. Egy fürdőhelyen 10 ezer körül van egy bikini. Plusz ha úgy szakad el a vízben, akkor hiába van ott az árus, oda is el kell jutni :D
2018. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha csak egy napos strandolasra, akkor nem. (Kivéve amikor egy olyan bikinit vittem, ami már régóta megvolt, de nem használtam, és nem próbáltam fel előtte, hogy tuti jó e még rám, akkor inkább elraktam meg egyet, hogyha a régi esetleg nem passzolna, akkor fel tudjam venni a másikat). Igen ezeken a helyeken marha drágák a fürdőruhák, így én nem mennek úgy, hogy áhh majd ott veszek max ha kell :D dehát nem nagy a valószínűsége, hogy elszakadna vagy bármi. Több napos ottalvós furdohelyre látogatásnak kettő bikinit tuti viszek magammal. Tobbet nem, mert alatalaban 2-3 pár bikini van egyszerre.
2018. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindig kettőt viszek, biztos ami biztos. Ha elmegyünk kajálni vagy valami, akkor sem szeretem ha csurom víz amiben vagyok.
2018. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam
2018. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egy vízparti nyaralonk általában 4 5 napokra megyünk. Ha van kedvem viszek ha nem nem. Ha újat veszek akkor nem mert azzal ugyan mi történne...

De ha valami lenne akkor a strandtól nem messze vannak ruhaboltok a kinaitol a markasabbig, így az aktuális anyagi helyzetem függvényében vennék másikat.

2018. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szoktam, igen, tengerpartról a másikba öltözöm ha már esteledik és arra veszek nyári ruhát, ha fürdőbe megyek akkor is viszek, de akkor van hogy elfelejtem
2019. febr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!