Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van Primark üzlet?

Hol van Primark üzlet?

Figyelt kérdés

Csak Londonban? Vagy van Budapesten(vagy Magyarországon)is?

ÉS ha igen,hol??

Köszii:)


2010. jún. 10. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem tudok róla, hogy lenne magyarországon primnark üzlet. mivel angliában élek, tudom, hogy itt minden egyes városban van, nem csak londonban, de ha megnézed a : [link] ezt az oldalt, akkor láthatod, hogy legközelebb németországban van.
2010. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincsen.
2010. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszikösziii:)
2010. jún. 11. 11:52
 4/9 Hastings válasza:
Angliaban sincs minden varosban primark uzlet.En Hastingsbol Eastbourneba vagy Brightonba jarok mert azok vannak a legkozelebb .
2011. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az országunkban tényleg nincs, de mondhatni a legközelebbi Primrak üzlet valahol Bécsben van!
2015. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Antónia, válasza:
szia! magyarországon nincsen de ausztiában van bécsbe és nagyon jó cuccok vannak én már voltam ott:)
2015. ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bécs: Shopping City Süd (SCS) :)
2015. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Scherer jancsi válasza:
Bécs mellett Ausztriába Grazban is van a Shopping Citiben, ha valakinek ez közelebb van. Shoppin City Seriersberg 1-9 a pontos címe.
2016. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hamarosan nyit Budapesten :)
ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!