Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat vigyek magammal...

Milyen ruhákat vigyek magammal egy fotózásra? Nem soká megyek, és fogalmam sincs.

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Lehetőleg semmilyet....:)
2008. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem akt fotó lesz. :)
2008. okt. 28. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azokat a ruhákat,amiket a legjobban szeretsz,a legjobban állnak rajtad.Javaslom a csőnacit,abban nagyon szép lábad lesz-pláne ha alapból szép-.:D Csillogós topok,trendi öv,színes nyaklánc...ezt tudom javasolni.
2008. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
lehetőleg sok féle stílusú ruhákat vigyél.
2008. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Divatosakat, és sokfélét...utcait, elegánsat, sok kiegészítőt, öveket, cipőt, magassarkút, szoknyát, rövid nadrágot...Topokat, ruhákat...lehetőleg ne azt, amit már "agyonhasználtál"!

Előző este pihenj sokat, és igyál sokat, aludd ki magad! Ne nagyon egyél olyat, ami puffaszt...smink nélkül menj, gondolom ott úgyis megcsinálják, este mosd meg a hajad!

És ne izgulj, mert az látszódik a képeken

Ha van még kérdésed, irj privit, én modell vagyok.

2008. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minél több ruci,annàl jobb.

Nekem a fotogràf egy férfi inget aggatott ràm(bikini felé)

Eleinte nevettem,de tényleg nagyon jo ötlet volt.

Szoval ,hétköznapi,elegàns,meg szexi.

Sokat szàmit a kiegészitö(nyakékek,fülbevalok,öv,különbözö cipök(lapos,sportos,magas)

a lényeg hogy a szépséghibàkat takarja,a szép részeket kiemelje a ruci.

2008. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen hasznosakat írtatok.
2008. okt. 28. 20:02
 8/9 anonim válasza:
Utcai ruha, alkalmi (estéi), laza, sportos, fehérnemű és fürdőruha. Persze vigyél nyugodtan férfi ruhákat is, nyakkendő vagy ing.
2009. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen fotózás...de általában elegáns, hétköznapi, fürdőruha/fehérnemű...persze, a legjobb, ha van profi stylist!
2009. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!