Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretném felújítani a ruhatar...

Szeretném felújítani a ruhataram, miket ajánlotok?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok, elsősorban szellemi munkát végzek és szeretnék új ruhadarabokat beszerezni. Leginkább laza-elegans stílust próbálok kepviselni, ehhez szeretnék segítséget. Milyen ruhadarabokat ajánlotok, akár konkrétan is, illetve hol érdemes ezeket beszerezni? Nem szeretek sokat költeni ilyen dolgokra, de időtálló darabokert, azért nyilván hajlandó vagyok fizetni. Köszönöm.

2018. márc. 21. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Asos.com
2018. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Kedves kérdezô! Helyedbe volnék néznék pár köz szereplőt pl: Balázs,majka( nekem ők ugranak be elsőnek,:) ...ők stilusosan öltöznek(öltöztetik őket) onnan vehetnél pár ötletet. Sajnos többet nemtudok segiteni 25/N
2018. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
next
2018. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Ing+zakó.

Póló+zakó.

Farmer, de bőrcipő.

Ilyesmik.

2018. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Mi számít neked nem sok pénznek?

Alapvetően a Zara Man sztem elég jó laza-elegáns stílushoz, ha olcsóbbat szeretnél, akkor a H&M-ben is ki lehet fogni jókat, ha drágábbat, akkor Massimo Dutti, Van Graaf, Peek&Cloppenburg.

2018. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat. A Zara mant mindenképp meg fogom nézni. Mik lennének szerintetek az alapdarabok? Fekete nadrág, farmernadrág, pár póló, pár ing es mondjuk zakó?
2018. márc. 22. 06:17
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

A fekete nem alap, ha nem illik neked.


Alap a jó bőrcipő, stílusos nadrág, esetleg óra. A többi évszskföggő.

Busines casual men re.keres rá.

2018. márc. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A Boggi ingeket nézd meg, van egy pár náluk, amit élmény viselni, mert olyan jó az anyaga. Egy Zara ing meg sem közelíti (érzetre).
2018. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos árban sem közéleti meg az elképzeléseim. 30 ezret egy ingért vagy 130-at egy zakoért nem tudok kiadni.
2018. ápr. 3. 17:47
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Én kicsit fiatalabb nőként próbálom a laza-elegáns stílust képviselni (mondhatjuk "business/smart casual"-nak is), habár erősen elhatárolódom a bőr és ehhez hasonló állati eredetű anyagoktól, valamint a Zara és H&M ízléstelen tucat kínáltatától is (és nem, nem költök én se túl sokat). Elsősorban én kiselejtezném a mostani ruhatáramat (minden megy - akár eladod pénzért, ajándékba, jótékony szervezetnek stb. -, ami nem jó állapotú/méretű/színű, nem érzed jól magad benne és nem tudod sok mindenhez fölvenni). Vedd alapul, hogy milyen testalkatod van, hangsúlyozd az előnyeid, a szabásnál, a színeknél is szerintem maradj a "régimódi" szabályoknál (ezekről rengeteget olvashatsz neten, habár főleg nőknek szólót, de nem baj). A farmer, póló, sportcipő nagyon nem idevaló, vagy akkor már félrebeszélünk egymás mellett, nekem nem fér bele az ilyesmi és tudtommal semmilyen cégnél nem díjazzák ezt a fajta megjelenést... Pinterest, Instagram, Tumblr - ezek mind jó inspiráció források, ha a megfelelő kulcsszavakat ütöd be.
2018. ápr. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!