Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúnak szerintetk egy ilyen...

Fiúnak szerintetk egy ilyen Vans jó választás lenne? (16) Ha nem, inkább milyen típust?

Figyelt kérdés

[link]


Ez nagyon megtetszett,es az lenne a kérdésem hogy szerintetek milyen?


2018. márc. 24. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
A mai fiuknak csukloszorito van a fejukon ,hogy sportosnak nezzenek ki es a mai fiuk noi kabatokat hordanak,nyugodtan felveheted ezt a cipot.
2018. márc. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ronda szerintem, pedig szeretem a venszcipőket és az old skool (normális színösszeállításban) eléggé bejön fiúkon.

De ha nekes tetszik, vedd meg nyugodtan.

2018. márc. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csal a kép, piros rajta a csík. Szerintem rendben van, bár a világos cipő nem mindenhez jó.
2018. márc. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És ugyanilyen csak kék csíkkal?


[link]

2018. márc. 24. 07:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Mielött megrendeled innen számolj rá vámot is az árra, mert tengeren túlról jön.
2018. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Ha egy megfelelő outfit-tel (pl. ez a cipő + piros szűkfarmer + fehér póló + piros vagy vörös pufidzseki) konbinálod nézhet ki nagyon jól!
2018. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A piros csík miatt? Nyugodtan vedd meg, teljesen jó. Végre nem fekete oldalán fehér vans csíkkal.
2018. márc. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendeld úgy hogy Hollandiában vámolják.
2018. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!