Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyiért tudnám eladni?

Mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy Griff-ből való fekete színű hibátlan állapotú tiszta, jó illatú szövetkabátom. Hosszított típusú, három darab nagyobb méretű gomb található kb. a közepén.

Márkajelzése szerint: Wool, and Cashmere.

Szerintetek mennyiért tudnám eladni?

Ha láthatatlanban nem tudjátok körülbelüli összegre felbecsülni, akkor rakok be képet.

Nem kukás, lomis, kérem az ilyenektől kíméljetek!

Egy nagyobb intervallumnak is örülnék, mert nagyon nem értek az ilyenekhez... :(

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2018. márc. 24. 19:36
 1/8 A kérdező kommentje:

80-170 ezer körül láttam újan, de ez nekem még újonnan is elég irreális ár.

Én 20 ezret szeretnék érte.

2018. márc. 24. 19:38
 2/8 A jó édes ***** válasza:
100%

Az nem a márkajelzése, hanem az anyaga.

Maximum 10 ezer forint, ennél többért senki nem vesz használt kabátot, de inkább 4-5 ezer forintra számíts, akkor nem érhet csalódás - bár ritka méretek (XS, S) gyakorlatilag eladhatatlanok.

2018. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem tudom milyen a mérete, mert nem találom. Akkor felteszem 7500 Ft-ért.

Milyen ez a Griff márka amúgy?

2018. márc. 24. 20:00
 4/8 A jó édes ***** válasza:
Felemás, elég hullámzó színvonal. Ki lehet fogni jót is, mert emlékeim szerint pár éve még dolgoztak magyar varrodákkal, de láttam már kínai tucatruhákat átcímkézve is a kínálatukban. Sajnos ők is inkább a fast-fashion trendek felé kénytelenek sodródni, ha lépést akarnak tartani a piaccal.
2018. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor megpróbálok tovább adni rajta.
2018. márc. 24. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobb esélyed lenne ha október lenne... márciusban áprilisban kevesen vesznek szövetkabátot, hacsak nem valami hirtelen nagy szerelem darab lesz.
2018. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy sznobraktár nevű facebook csoport, zárt de kérj beléptetést

Ott lehet el tudod adni

2018. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem hordott és szép kabát és vastag akkor akar 30/40 is el tudod adni ha tiszta gyapjú.

Nem ad oda pár ezerért

2018. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!