Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mit gondolnátok egy...

Lányok, mit gondolnátok egy olyan fiúról, aki KING feliratú fullcap-et hord?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Azt hogy fúú ez a gyerek mekkora király lehet. Veszem is le a bugyim.
2018. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%
azt hogy egy kis p*cs :D
2018. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Hogy egy kis gizda, aki naponta kiírja ezt a kérdést többször is, mert egy lány sem áll szóba vele.
2018. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
55%
Jézus, nem a sapkájáról fogom megítélni.
2018. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
72%
Azt hogy milyen világban élünk ha egy fiú úgy gondolja majd a sapkája határozza meg hogy bejön-e.
2018. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ hogy viselkedik, hogy bánik az emberekkel, és milyen a kisugárzása.
2018. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem bejön.
2018. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, és nem tudom mi a francért kellett lepontozni. Itt gondnak számít az, ha valakit személyiség alapján ítél meg az ember, és nem a ruha alapján? Gratulálok...jó felé halad ez a világ.
2018. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: Ennek egyszerű a magyarázata:

Az öltözködés nagyon sok mindent elárul a jellemről.

Az ilyen feliratos dedós fullcap egytől egyig a cingár hülyegyerekek fején lóg, hidd el, voltam én is középiskolás, és kivétel nélkül mindre igaz volt. Ezek a sapkák komolytalanságot sugároznak,magukat menőnek képzelő emberek hordják, de biztos van kivétel.

Ne feledd, a külső a belső megnyilvánulása, legtöbbször. ÉN is ilyen voltam, dollárjeles, meg pénzes fullcapeket hordtam, vissza gondolva iszonyat gáz volt, semmi pozitív jellemet nem sugárzott, ezen kívül nincs olyan ember, akinek ez jól állna.

Kit ismernél meg szívesebben? Egy kockás inges, jól öltözött ízléses fiút, vagy akin egy egy "vagány" fullcap lóg? Ennyit tudsz róluk, meg hogy a külső a belső megnyilvánulása. Nos?

(Senkit nem állt szándékomban megbántani)

2018. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!