Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha valakin egy hétig...

Gáz ha valakin egy hétig ugyan az a farmer van és két pulcsit vált egy hétre?

Figyelt kérdés
Irodai ülőmunka esetén.

2018. ápr. 1. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos, hogy mindenki megengedheti magának a több farmert. A legprosztóbb dolog valakit az öltözködése miatt megszólni.
2018. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
nem gáz
2018. ápr. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Én iskolába is felveszem egy héten keresztül ugyanazt a farmert és pulcsit. (Pedig van több is mindegyikből, váltogathatnám 2 naponta.) Még soha nem szólt meg senki emiatt.
2018. ápr. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem azért kínos.
2018. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Csak legyen tiszta, illatos, ne pedig büdös, izzadt, füstös.
2018. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

4# vagyok. Lepontozhattok, de ezt a többi ember akkor is észreveszi. Nekem általános iskolába szóltak már be emiatt.

Nyilván máshol persze értelmesebb emberek vannak és nem szokják meg az ilyet, de attól még gondolatnak rosszat.

És szerintem akkor is gáz egy hétig ugyanabban a nadrágban lenni.

2018. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem mosdani, fogmosást hanyagolni, zsíros büdös hajjal mászkálni, bagószagot árasztani... na az a megszólandó.


Nekem pl.: minden farmerem ugyanolyan vagy minimális eltérés van, mert egy fazon, szín áll a legjobban.

De amikor csak egy használható nadrágom volt tiniként, akkor is meg tudtam oldani, hogy este kimostam, reggelre megszáradt a radiátoron.

Ezért megszólni?

2018. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Én is egy hétig (5nap) hordok egy farmert, mert nagyon nehezen találok magamnak nadrágot, és ha veszek egyet amellé ami van, akkor meg az fog kényelmetlennek tűnni, ami a régebbi. Remélem értitek. :D

Szóval mindig csak egy gatyámat szeretem.

Szerintem ez abszolút nem igénytelen.

2018. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Csak ha büdös, mocskos és szakadt.
2018. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem 3db teljesen ugyan olyan farmert és csak azokat hordom felváltva és ha valamelyik elszakad, akkor veszek még egy ugyan olyat (most tartok kb az 5.nél).


... szóval az ismerőseim akár azt is hihetik, hogy 2 éve ugyan azt a nadrágot hordom folyamatosan, mert csak 1-2 emeber tud róla.


Ezt csak azért írtam le, hogy nem tudhatod biztosan, hogy ugyan azt a natrágot hordja, de akkor sem lenne olyan nagy gáz.


(Persze nyáron legtöbbször rövid nadrágot viselek)

2018. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!