Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit szoktatok gondolni...

Ti mit szoktatok gondolni akkor, amikor az utcán 55 év feletti nőt láttok övig érő miniszoknyában (nem ízléses éppen térd felett végződőben, hanem igazi miniben)?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő úgy érzi jól magát.hogy miniben járkál akkor miért ne vehetné fel? Ha nem tetszik fordulj el!
2018. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Semmit, hisz ez az Ő dolga. Senkinek nincsen köze hozzá.
2018. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Tipikus magyar mentalitás! Teljesen mindegy,hogy mit csinál a másik,akkor is megszólják. Én 45-éves molett nő vagyok. Engem azért szóltak meg,hogy miért nem öltözködök nőiesebben. Farmert hordok pólóval vagy blúzzal, de ha olyan helyre megyek vagy valami alkalom van akkor természetesen nem farmerban és pólóban megyek hanem felöltözök alkalomhoz illően.Mindenki úgy öltözik ahogyan jólesik neki!
2018. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Azt, hogy remélem mikor ilyen öreg leszek, nem akarok majd 20 évesnek kinézni, mert szánalmas, ha valaki nem tud méltósággal megöregedni.
2018. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Én szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy ki hogy öltözködik. De ha nagyon akarnék kötekedni veled kérdező akkor mondhatnám azt, hogy a miniszoknya nem kortól függő.

Sok tizen-huszonévesnek sem szabadna minit hordani ahogy kinéznek. De mint írtam engem nem érdekel más ruhája.

46 évesen én például imádom a mintás pólókat. Szinte csak az van. Főleg cicás.. De viselek Betty Boop vagy egyszarvú pólót is. Szerinted érdekel, hogy valaki szerint a korom miatt nem hordhatnék ilyen pólókat.. Nem érdekel,

2018. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

A szépség kortalan, viszont a nőnek kötelessége tisztában lenni a korával.

Mindazonáltal simán el tudom képzelni, hogy valakinek jól áll még ekkor is a miniszoknya, bár szerintem jóval ritkább, mintha csak huszonéves lenne.

2018. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként is dekoratív, akkor elkönyvelem magamban, hogy jó nő és örvendetes hogy ezt mutatja is:D Ugyanúgy mint ahogy huszonévessel tenném ilyen esetben. Nem korfüggő.
2018. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól áll neki, hordja egészséggel.
2018. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Ki az aki az utcán elkezd véleményt alkotni random emberekről? Őszintém szólva vagy észre sem veszem, vagy ha igen, akkor semmit :D
2018. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha jól érzi magát benne hordja,csak ne szivassa a környezetét. (szobatársam 63/N ha nyáron a szoba 25 C alá menne már rövid ideig tartó bukóra nyitott ablakkal szellőztet,hogy ujjatlan topban meg miniben nőies lehessen,tavaly a 40 fok előtti héten is ezt tette,elment szabira 40 fokban,én meg szenvedtem a 30 fokos irodában.2 éve elment Krk-re,itt volt egy nappali max 20 fokos idő, mire visszajött,20 fok körüli iroda fogadta. :D
2018. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!