Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy terméknél a H&M oldalán...

Ha egy terméknél a H&M oldalán azt írják ki, hogy elfogyott, akkor azt már nem találom meg sehol?

Figyelt kérdés
Semmi esélye, hogy esetleg visszakerül? Üzletekben még lehet? Vagy bárhol megtalálhatom még? :(

2018. ápr. 3. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem, persze mivel bármit felpróbálhat a vásárló otthon, és 30 napon belül visszaveszik, ezért megvan az esély arra, hogy valaki, aki megvette, visszaviszi, mert mégsem kell neki.
2018. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy üzletbe, kérdezd meg van-e még vagy tudnak-e rendelni. Én pl a deichmannban jártam úgy, hogy se a webshopban se a boltokban nem találtam abból a cipőből a méretem, és a kasszánál rákérdeztem, mondta hogy tud nekem rendelni. Hátha más üzletben is működhet. Ugye a webshop a boltok és a raktárak termékei eltérhetnek
2018. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mint mindig, most is felmerül a kérdés, hogy mi a francnak van kint az a termék, ami nem kapható.
2018. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!