Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Miért jobb a tanga,...

Lányok! Miért jobb a tanga, mint a francia?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%

Nekem egy olyan barátnőm van, aki örökké esküszik a tangára, sőt, azt mondja, hogy semmi mást nem bír elviselni magán.

Amit nehezen értek meg, egyrészt, mert szerintem nagyon bosszantó, hogy a tanga alapvetően bevág, másrészt a csaj nem egy vékony alkat, szép nagy kerek feneke van, és kb. el sem tudom képzelni, hogy lehet neki kényelmes ott egy zsinór, ami 100%, hogy becsúszik. :D

Mikor kérdeztem azt mondta, hogy a francia meg sima fazonú bugyikban úgy érzi magát, mintha valami nagymama lenne literes alsóban. Más érvet nem tudott felhozni. :D

Ritka az ízléses tanga, meg ritka az olyan csaj, akin tényleg jól áll. Rajtuk meg úgyis csak a pasijuk nézheti.

XL-XXL meg nagyobb méretekben meg egyenesen nevetséges, mármint maga a bugyi. :D Praktikusnak meg egyáltalán nem mondható, nem is túl higiénikus, ráadásul esélytelen bele betétet tenni úgy, hogy ne lógjon meg csússzon ki. :D

2018. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Én a férfi oldalról sem értem, hogy nem vág be iszonyat zavaróan egész nap a tanga. Látványra is a francia izgat jobban, főleg a csipkés.
2018. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A francia szerintem sokkal jobb.
2018. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Mert szexi.
2018. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Nyáron kevésbé meleg.
2018. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Gyűlölöm, ha a bugyivonal több részre osztja a seggem, vagy átlátszik a nadrágon, így nappal csak tanga.

Éjszaka francia vagy sima pamutbugyi.

2018. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

4-es

És miért kell szexiskedni 0-24h 365 napon át?

2018. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem látszik át a gatyákon, ennyi.

Egyébként sima, dísz nélküli pamut tanga is létezik.

2018. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

1-nek: nem igaz, hogy kényelmetlen. Egy időben én is csak azt hordtam, csak eleinte volt furcsa, aztán miután megszoktam már tényleg a normál fazonú bugyi volt kényelmetlen. Ha jó a méret és a fazon, nem vág be. Tisztasági betétből is van tangába való, teljesen jól használható. A higiéniához: valóban egészségtelen, amennyiben nem tisztálkodunk rendesen pl nagywc-zés után. Nekem a fehérneműtől függetlenül alap, hogy utána vagy megmosakszom, vagy nedves törlőkendőt használok. Soha nem volt semmi ilyen jellegű problémám.

Most már inkább franciát hordok elsősorban a korom miatt, szerintem 30-on felül már kicsit közönséges a tanga, de ez is ízlés kérdése.

2018. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek a 6ossal.
2018. ápr. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!