Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik színtípus lehetek a 4...

Melyik színtípus lehetek a 4 közül? (Tavasz, nyár, ősz, tél)

Figyelt kérdés

Szeretném végre megtudni, hogy melyik színtípus vagyok. Évek óta sikertelenül próbálom megfejteni.


A hajam barna, a szemem zöld, a bőröm barna árnyalatú.



2018. ápr. 6. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Tél.
2018. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először a bőrtónust kell megállapítani, meleg (sárgás tónusú) vagy hideg (rózsaszínes). Ha barna a bőröd (feltételezem hogy a természetes adottságaidat írtad és nem szolibarna és festett barna vagy) az nagy valószínűséggel meleg tónusú, úgyhogy vagy tavasz vagy ősz vagy. Azt nem írtad hogy a szemed és a hajad mélysége milyen, ha sötétbarna és sötét zöld akkor ősz típus vagy, ha világosbarna és világosabb zöld a szemed akkor tavasz.
2018. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A hajam inkább hamvas tónusú, a szemem pedig közepesen sötét zöld, az arcbőröm rózsás.

2018. ápr. 7. 06:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor tél vagy nyár, valószínű tél ha sötét a hajad és a szemed
2018. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. tegyél ezüst aztán arany színt az arcodhoz.

- ha az ezüst áll jól, hideg színtípus vagy (tél-nyár)

- ha az arany, meleg (tavasz-ősz)


Ha ezzel megvagy, válassz ki pár színt a színpalettájukról, és azzal nézd meg magad.


- tél az élénkebb - fekete, fehér piros jól áll neki (én nyár vagyok, hullaként festek ilyen színekben)

2018. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!