Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen cipőket hogyan lehet...

Az ilyen cipőket hogyan lehet zokni nélkül hordani?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Ha én zokni nélkül veszek fel egy cipőt abba 10 perc alatt bele büdösödik a lábam, pedig soha nem büdös a lábam, még a nap végén levett zoknim is inkább öblítő szagú mint büdös. Akkor mégis ezt hogyan hordják?


Mert tényleg tökre divatos meg nyárias, de nem tudom elképzelni hogy oldjam meg ezt zokni nélkül. A boka zokni is kilógna szerintem.



2018. ápr. 10. 13:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ja majd rövid gatyához vegyen fel térdig húzott rendes zoknit az ám a szexy.

Rövid nadrág estetében nem néz ki jól ha kilóg a zokni.

2018. ápr. 29. 17:36
 12/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha ilyen jól tudod, hogy meg is válaszolod, akkor mi a fenének írtad ki a kérdést? Véleményeket vártál, nem?
2018. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
58%

A képen nem látszik rövidnadrágnak, sőt! Tényleg undorító rendes (bokánál feljebb végződő) zokni nélkül bőrcipőt felvenni, bármennyire is "divatos" (már akiknél!).


Igaza van egy korábbi hozzászólónak, miszerint a tetoválás pedig egyenesen gusztustalan.

2018. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

12 es válaszadó


Az volt a kérdésem hogy mégis milyen zoknit hordanak ezeken a fotókon semmiféle kérdésemet nem válaszoltam meg, mert nem ismertem eddig a titok zoknit.

2018. máj. 2. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!