Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartő illig feszülő...

Milyen melltartő illig feszülősebb ruha alá?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szeretet ruhám, ami kicsit feszül... Sajnos nagy melleket adott az "isten", így a melltartóimat muszáj vagyok rendesen rögzíteni, hogy ne másszanak ki a helyükről a lottijaim... Mivel nem vagyok vékony se, így a hátamon bevág a melltartó rögzítője, így a ruhán kívül is látszik, mikor felveszem... van olyan melltartó-ötletetek, aminek vastagabb ez a tartó része, és nem vág be? Vagy valami ötletetek? Előre is köszönöm a válaszokat! :/

#melltartó #ruha alá
2018. ápr. 11. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen az a ruha? Könnyebb úgy melltartót ajánlani, ha tudom milyen.
2018. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen. :D

2018. ápr. 11. 16:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy az az izzadósabb fajta akkor próbáld ki egy body-val a ruha alatt megfelelő méretben karcsúsít is valamennyivel

Nem tudom hanyas melltartót hordasz, de ha nem annyira nagyot akkor még vannak ezek a fajták:

[link]

Ha egyik sem jó ezek közül akkor még próbáld ki egy sportmelltartóval, hátha

2018. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sportmelltartóban lóg... 85c-s :/

De azért köszi.

2018. ápr. 11. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó minőségű, pl triumph melltartót keress. Ha nagyon bevág a hátadon, lehet, hogy 85 helyett 90es kellene.
2018. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De akkor nem rögzít... :I

Azért köszi. :/

2018. ápr. 11. 23:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó melltartót veszel, nem gagyi kínait, akkor a megfelelő méret igenis rögzít anélkül, hogy kényelmetlenül bevágna. Sajnos a magyar nők nagy része nincs tisztában a melltartóméretekkel, a jó melltartó fontosságával.

Egy jó melltartó nem 1500 ft, de évekig megőrzi a minőségét, és megfelelő tartást ad nagyobb melleknek is.

2018. ápr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké... Időm sajnos nincs órákig keresgélni, de azért köszi, egyszer csak lesz 😅
2018. ápr. 12. 09:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Mérd le a hátad körbe (a melled alatt) ha 77 és 82 cm között van, akkor jó a 80-as, egyébként nem. A Triumphot nem ajánlanám személy szerint, de 10 ezer felett keress, ha minőségibb érdekel. Akár nagyobb kosármérettel, ha egy kicsit is kibuggyan (mozgás közben sem szabad). Alakformáló body és/vagy fűző szerintem a legjobb megoldás (persze hosszútávon inkább a testformálást ajánlanám).
2018. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elnéztem a számot... De a lényeg ugyanaz. Neten is van, ami kiszámolja neked. Pl. ez: [link]
2018. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!