Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok Budapesten tudtok...

Lányok Budapesten tudtok olyan helyet ahol venni lehet feszülős cicanacit leggingst. Milyenek vannak (szín minta márka) Hol szoktatok venni? És miért szerettek hordani miért olyan divatos? Korotokat légyszives irjátok a válaszba

Figyelt kérdés

Cicanadrág.

Kinai piacon milyenek vannak pl?



2018. ápr. 12. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, leggingset már kb mindenhol lehet venni. H&M, C&A, Reserved, Bershka, Zara, New Yorker, stb. Leértékelésekkor meg jobban jársz, mint a kínain...

Nekem van H&M-ből hasított bőr hatású, ami nyáron hűs, télen melegérzetű, 3000ft alatt volt. Stradivariusban vettem virágmintásat 3500-ért, nagyon jó, minőségi, nem az a hű de vékony fajta. Reservdből pepitamintás kb 1300ft volt, Pull&Bear virágmintás 5 éves és 2000ft körül volt... Szóval akárhol. Azért szeretem, mert kényelmes nagyon. Télen a farmer hideg, jobb szeretem a leggingset, nyáron meg "hűsítőbb". Persze hordok farmert is de imádom a leggingseket. 29L

2018. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék, hogy vettem már olcsót is és azok kilyukadtak... mentek a kukába.
2018. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!