Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy oldjam meg a problémám?...

Hogy oldjam meg a problémám? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szóval. Bankettre egy nyakpántos ruhát vettem. Nem az a tipikus csicsás ruha, olyan, amit egy buliba is feltudok venni. (Nem vagyok az a nagyon csajos lány, ezért döntöttem emellett a ruha mellett.)

Sajnos azonban hátul, hiába gumis, folyton lecsúszik és kilátszik a melltartóm hátulja. De teljesen. Engem nagyon zavar, nem szeretem, ha azok a dolgok is látszódnak, amiknek nem kellene. :D

Ti hogyan oldanátok meg? Valaki esetleg járt már így? Talált megoldást? :)

(Melltartó nélkül nem igazán szeretném hordani.. :)

Köszönöm előre is a válaszokat. :)


18/L


2010. jún. 12. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
már bármelyik fehérnemüs boltba lehet kapni szilikonpántos melltartót, aminek a hátsó része is szilikonos és igy csak az látszik majd!!
2010. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuzd oda ket biztositotuvel ugy,hogy a ruha es a melltarto koze teszed a tut.Lehet kapni biztonsagi zarast ami nem nyilik ki.
2010. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy pánt nélküli melltartót. Azt hátul lejjebb tudod csúsztatni a hátadon, így nem fog kilátszani :-)
2010. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pántnélkülit már próbáltam, az is kikandikál, egy idő után. :(

Lehet tényleg odatűzöm, és akkor tuti nem lesz baj. :)

Köszönöm a válaszokat. :)

2010. jún. 12. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is oda szoktam tűzni:)
2010. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!