Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a felső? Fiúk tetszene egy lányon? Ha igen miért ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 13. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem tetszik,túl hippis.
2018. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Szornyu!
2018. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
egy régi terítő jut eszembe
2018. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nadrággal, szoknyával nem lehet ellensúlyozni?
2018. ápr. 13. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem szép!

Eltudom kepzelni cső szarú farmerrel ès dorkóval vagy jobb időben egy saruval vagy egy szandival :)

Nyaron is szép lehet egy rövid farmerrel ès ugyanugy szandival.

2018. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Ehhez Dorkot?!Borzalom.
2018. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár lány vagyok, de azért elmondom, szerintem jól néz ki. És lehet, hogy ezt nem hiszed el vagy csak egy klisének gondolod, de nem attól fogsz tetszeni a srácoknak, hogy hogy öltözöl fel, még ha elsőre ez is az egyik fő szempont, ami alapján egy ismeretlen megítél. És ha valaki mégis emiatt a felső miatt írna le, hát szerintem azt ne bánd.
2018. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magadért öltözz, ne a fiúk miatt. Ha tetszik vedd fel. Egy farmerrel el tudnám képzelni.
2018. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az ilyen lazább csajok és főleg azok, akik nem az alapján vesznek fel valamit, hogy kinek mennyire felelnek meg vele, hanem hogy nekik hogy tetszik
2018. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!