Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Vans kényelmesebb, mint a...

A Vans kényelmesebb, mint a Converse?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy akinek már mindkettő volt, annak mi a véleménye. Mert én a converset rémesen kényelmetlennek tartom, és gondolkodtam, hogy vajon a vans ugyanilyen-e.

2018. ápr. 14. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Függ a lábfej formájától és a testfelépítéstől. Nekem a Converse nagyon kényelmes, de csak az eredeti.
2018. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tényleg? egész napos jövés menés után is? ez tök meglepő, mert alapvetően egy kemény gumi + egy darab vászon az egész cipő.
2018. ápr. 14. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Mindkettő low budget alja márka.
2018. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor véleményed szerinted melyik márka jó?
2018. ápr. 14. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
balanciaga szerintem jo, nike is, de abbol a dragabb sneakerek.Én inkább cipő típusra osztanám ezt, hiába vannak nikebol jo darabok ha vannak nagyon szarok is, de ez attol fugg te a tömeg szarokat vagy a jobb cuccokat szereted.
2018. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, totálisan egyetértek veled. Kemény gumi és vászon. Főleg deszkás cipők után kényelmetlen. Plusz mindez extra áron, 16-18 ezerért. Az a cipő nem ér többet 3 ezernél. Nekem eredeti volt, egy hét után már kopott a talpa, plusz hónapokig tartott mire rendbejött a talpam. Pedig király szine volt.

Vegyél helyette mesh felsőrészes cipőt

2018. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14:06 detto, egy nap converseben töltött szigetfesztiválozás után majdnem levágtam a lábamat, hogy lerövidítsem a fájdalom időtartamát.
2018. ápr. 17. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!