Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete vagy fehér converse-t...

Fekete vagy fehér converse-t vegyek?

Figyelt kérdés
Mindenképp rövidszárút szeretnék. Fekete kabátaim vannak, általán sima farmert szoktam hordani, de szoktam feketét is. És ha a kabát is fekete mef a nadrág is akkor nem gáz hozzá a fehér cipő?
2018. ápr. 15. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Az élet nagy kérdései: fekete vagy fehér tornacsuka...

Javaslok egy fekete bőrcipőt

2018. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz a fehér cipő a fekete cuccokhoz.

Ha tisztán tudod tartani a fehéret, akkor azt vedd, ha pedig annyira nem akarsz rá figyelni, akkor pedig a feketét.

2018. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő színből van Conversem.Én a fehéret jobban szeretem,de Azt tény,hogy minden viselés után jó ha megtisztitod.
2018. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a fehéret javaslom, ha már ebből a kettőből kell választani. Fekete cipőben nekem tűző napon leég a lábam. Amúgy nekem szürke és kék rövidszárú converse-em van, de szeretnék fehéret is.
2018. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!