Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed Aldiban és...

Mi a véleményed Aldiban és Lidlbe kapható cipőkről?

Figyelt kérdés
Aldi meg lidlben szoktam vásárolni és többször lehet kapni különböző fajtájú cipőt. De nem tudom, milyen minőségűek. Gyorsan tönkre megy a cipő vagy több évig kibír a cipő. Azokra véleményére vagyok kíváncsi, aki vett már tőlük cipőt. Érdemes tőlük venni?

2018. ápr. 15. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy sarut vettem a lidlbe. Kb. 1 éves volt, kilehet számolni akkor, hogy mennyit lehetett a lábamon.

Elmentem benne gyalog valahova, visszafelé is gyalogoltam, még félúton sem jártam mikor kiszakadt a lábujjam közötti rész és ott álltam az utcán "mezítláb". Győztem segítséget kérni, ragtapaszt, hogy össze tudjam tákolni és haza tudjam vonszolni magamat. Pont egy olyan helyen történt ez, ahol még buszmegálló sem volt, se közel, se távol.

2018. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lidl-be egy terep futócipőt vettem. Erős strapabíró cipő, bár nem futásra használom már, hanem edzőteremben, de meg vagyok vele elégedve.
2018. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!