Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha a barátotok azt...

Lányok, ha a barátotok azt kérné tőletek, hogy este, sötétedés után menjetek ki vele úgy sétálni az utcára, hogy átlátszó, vékony blúz van rajtatok és nem vesztek fel melltartót, megtennétek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 16:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Biztos, hogy nem, de miért is kérne ilyet?

Nekem olyan párom van, aki nem szól bele az öltözködésembe, és van, amit csak ő szeretne látni, nem kirakva a közönség elé...

2018. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

Meg.

Nem vagyok egy szégyenlős típus.

2018. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
72%
Nem semmiképpen ha ezt kérné inkább nem megyek ki vele! Ha neki nem jó úgy ahogy akarsz öltözni akkor ki se menj!
2018. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%
Szívesen meg teszem neki,de nem kell ahozt,hogy este legyen,persze nem teljesen átlátszó felsőben nappal. 36N
2018. ápr. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ilyenre még nem volt példa, viszont egyrészes ruhákat pl ami ilyen vékonyabb selyem anyagú azt szoktam nappal is melltartó nélkül hordani, hülyén állna alatta ha lenne melltartó. Nyilván este van hogy a mellbimbók átütnek rajta de randinál ez belefér :)
2018. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Le a melltartóval, csajok! Hadd emelkedjenek-domborodjanak szabadon azok a gyönyörű gömbölyűségek!
2018. máj. 7. 11:22
 17/17 anonim ***** válasza:
Meg, de magamtól szívesebben. Nem szeretm ha befolyásolnak
2019. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!