Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más férfi is van így rajtam...

Más férfi is van így rajtam kívűl?

Figyelt kérdés

Mégpedig hogy nagyon tetszenek neki a harisnyák,de sajnos a párja írtózik tőlük és nem hajlandó hordani de emiatt nyílván nem akarja elhagyni a párját mert jól megvannak és szeretik egymást, de hogy tudja élvezni a harisnyát és főleg a látványát kénytelen maga hordani.


Én így vagyok vele ha Ő nem hajlandó akkor muszáj vagyok én átvenni a szerepét.


F


2018. ápr. 17. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, ez imserős, nálunk is én hordom.
2018. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én párom szerencsére szoknyás típus aki imád szoknyában és harisnyában lenni, és a látványa is szép. De én mondjuk viselni is szeretem magamon, igaz csak akkor szoktam ha hideg van és fázok a farmer alatt.
2018. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én legfeljebb akkor hordanám, ha árufeltöltő lennék.
2018. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, örülök hogy más is van így vele, sajnos nálunk nem szereti valamiért a párom és arra gondoltam hogy nehogy már emiatt kimaradjak ebből az élményből hiszen csak egy életünk van.
2018. ápr. 18. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!