Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bécsben, ill. Budapesten...

Bécsben, ill. Budapesten melyik kerületekben vannak a nagyon drága boltok?

Figyelt kérdés
Vagy mik a híres "vásárló utcák" mint talán a Váci utca Budapesten? Olyan boltokra, üzletekre gondolok, ahol mondjuk a felső 10ezer vásárol, tehát olyan márkákat forgalmaznak, mint Gucci, Dolce&Gabbana, Zegna, Tiffany, Cartier stb

2018. ápr. 17. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bp-n az Andrássy út.
2018. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Kärtner Strasse az 1. kerületben, aztän a Mariahilfer Strasse az elög hosszu 1. keruletben indul es valahol a 6. vagy 7. kerületnöl van a vege. De ilyen draga dolgok szerintem a Donauzentrumban is vannak az meg a 22. kerületben vannak.

Egyebkent Ausztriaban kicsit mashogy van a tarsadalom felepitve, mivel nagyon sokan jol keresnek sok a "gazdag", nem csak a felsö 10ezer hanem akar egy takaritonö is be tud menni ezekbe a boltokba vasarolni, ha vollzeit dolgozik. Magyarorszagon sokkal több a csoro.

2018. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
XVIII kerület Lisztferihegy
2018. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) És Párizsról, Londonról tudtok valamit?
2018. ápr. 17. 21:41
 5/12 A kérdező kommentje:
Londonban egyedül a Harrods-t tudom, de semmi mást. Párizsról meg semmi ilyesmit. Még Budapestről vagy Bécsről is írhattok, ha valakinek még jut eszébe! Nagyon köszi az eddigi válaszokat is! Mentek a zöldek! :)
2018. ápr. 17. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem túl hasznos, de Berlinben a Fridrichstraße ilyen.
2018. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Neked is köszi! Ment a zöld! Hasznos, Berlin is érdekel. Igazából Európa nagyvárosai érdekelnek. Akár az olasz "divatvárosok" is: Milano, Róma stb. Vagy Madrid, Prága, Berlin, London, Párizs stb. Csak azért Bécset és Budapestet írtam, mert azok vannak a legközelebb. Szóval ha valaki tud ilyen infót bármelyik nagyvárosról, azt megköszönöm és megy a zöld kéz! :)
2018. ápr. 17. 22:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Milánó via Montenapoleone és környéke, az excelsior és a rinascente. Róma spanyol lépcső előtt a via dei Condotti-tól a via del corso-ig. Párizsban a Cambon utca is szép, de a champs-élysées-t ajánlom, gyönyörű. Budapest Andrássy út, Bécs kärntner Strasse, tuchlauben. Isztambulban rengeteg hely van, ajánlom a zorlu centert és az istinye parkot. Dubai-ban a Dubai Mall. Firenzében a dóm környéke, Velencében a San Marco és mellette levő utcák. Huhh, hirtelen ennyi jutott eszembe!
2018. ápr. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
London Fashion Streeten vannak nagy márkák, mikor Magyarban voltam ilyen üzletekben alig volt jo cucc, ott nem is lenne penz ra.
2018. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bécs: Am Graben (Mariahilferstr. illetve Kärtnerstr. nem luxus-színvonal)


Berlin: Kurfürstendamm illetve a Kadewe-ház


Párizs: Avenue Montaigne, Madeleine-kerület, Galeries Lafayette.


A budapesti váci utca egyébként a fentiekkel köszönôviszonyban sincs, szerintem te inkább az Andrássyra gondoltál :)

2018. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!