Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A My77, Mayo Chix és hasonló...

A My77, Mayo Chix és hasonló márkák hogyan maradtak fenn idáig?

Figyelt kérdés
Ha nem is rossz minőségű, de gagyi kinézetű darabokat árulnak horror áron. Nyilván személyes ízlés kérdése is, de divatjamúlt és közönséges benyomást keltenek szerintem a ruháik.

2018. ápr. 11. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is. Belőlem nem élnek meg, az biztos. De nyilván van, akinek tetszik, így maradnak fent.
2018. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Pont ez az, ízlések és pofonok! Nekem pl tetszik a szabásuk. Ezerszer inkább egy mayo chix, mint pl egy nyanyás h&m.
2018. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
sok az etnikum meg az agyonszoláriumozott buta szőke r**banc.
2018. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Kínaipiacos hatása van. A nagy feliratok, csiricsáré darabok, uhh, nagyon 2000-es évek :) Amikor a piacok bejöttek és minden osztálytársam ott vásárolt (én is), na azokra a cuccokra emlékeztetnek ezek a márkák. Semmi kifinomultság, semmi nőiség, csak minél feltűnőbben csiricsáré tinicuccok. Tényleg nosztalgikus rájuk nézni, 15-18 évvel ezelőtti "divat".
2018. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Na most rákerestem megint és tényleg iszonyat....pink is, párducmintás is, feliratos is, ehhez rövid és köldökig kivágott. Utcán álldigáló "munkáslányokon" láttam ilyen holmikat nemrég mikor utaztunk. Igénytelen és abszolút "utcai".


A másik vonala a MY77-nek (erre a márkára kerestem rá) a lógó pólóruha naaaagy felirattal, barbipink vagy egyéb sorkihúzó színnel, p*náig érő szegéllyel....jót röhögtem mert ez meg valóban 15 éve volt divat :)

2018. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Esküszöm, van, ami tetszene a Mayo Chix ruhái közül... ha nem lenne mindegyikre rápatkolva valami ócska rézötvözetből készült csiricsáré díszecske, vagy nem ilyen ocsmány színekben gyártanának mindent.. Maga a szabás bejönne, de borzasztóan gagyi anyagból készítenek mindent, amiről ordít, hogy “Made in China”, csak tízszer annyiért adják el. Nem mintha a H&M, C&A jobban kitennénk magáért...
2018. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Újabban ráadásul minden poliészter meg műselyem, dzsörzé-ami nyáron beleizzadós, hűvösben meg vacogós.
2018. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Tipikus olyan ruhák hogy "nézzétek gazdag vagyok" közbe nem. Én se vagyok gazdag nem azért mondom. Nem kifinomult, a nőies vonala giccses, némelyik hajaz a vesacce ruhákra, de az is bénán. Remélem hogy a modellek akik bemutatják ezeket a ruhákat, hétköznapra nem veszik fel.
2018. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!