Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki otthon van az órák világáb...

IQ-Fighter kérdése:

Aki otthon van az órák világában kérem segítsen! :D (? )

Figyelt kérdés

A közeljövőben egy jeles mérföldkövéhez ér az életem és szeretnék magamnak egy órát venni.Sokat kutakodtam az elmúlt 1 hónapban,de arra jutottam ki kérdezném mások véleményét.Szeretnék egy [link]

vagy [link]

ezekhez hasonlóórát venni.Tudom ezek divat órák és ezért is szeretnék kérni segítséget.Ki mit javasol?Milyet vehetnék ami hasonlóan néz ki domináns szín az arany és vagy ezüst, elegánsan desing-je van és minőségi is.(a svájci cuccokat nagyon dicsérik de diákként legfeljebb 150.000 ft.-t tudok önerőből rá szánni.)

Esetleg konkrét óra nevek is sokat segítenének. :)

Illetve bármilyen egyébb vélemény. :)



2018. ápr. 18. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

150ért bőven kapsz rendes órát is. Ezek nem érnek egy forintot sem.

Tedd fel ide a kérdésed nyugodtan és kapsz normális választ: [link]

2018. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha cigány vagy persze, ez neked való! de 150.000 ft-ért simán kapsz rendes órát ami nem minden románon rajta van egy hamisítvány. Tommy hilfiger, Hugo Boss, Fossil. Ezek nem is drágák annyira, de elég jó minőségűek. Életkort írnál? Sokkal könnyebb lenne, mert egy 17 évesen egy aranyóra olyan mint egy cigány alatt a pápaszemes merci.
2018. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!