Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék olcsón Vans Old...

Hol tudnék olcsón Vans Old Skool cipőt beszerezni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg Debrecenben, vagy Budapesten. Es 16 000 ft alattira gondoltam és fontos, hogy VENNI (nem szeretek cipőt rendelni eddig még sose volt jó amit rendeltem :( )

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. ápr. 21. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Office shoesnal pont most volt akció. Sok cipő volt 16000 Ft alatt. De szerintem az ilyen alapdaradok alapból olcsóbbak. Amúgy meg, várj ki valami akciót, vagy esetleg vehetsz használtan, Vaterán, gardróbcserén, meg lehet beszélni az eladóval, hogy személyesen talalkozzatok, és felprobalhasd megvetel előtt.
2018. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Várj meg valamilyen kuponnapot. 20e környékén vannak akció nélkül. Árkád kuponnapokon ált. szokott lenni 20%-os kedvezmény. Pl. GarageStoreban vagy Sneakrzben.

Akció nélkül, 16e-ért nem fogsz ilyen cipőt kapni.

2018. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most lesz Joy napok.
2018. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. ápr. 29. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!