Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igy vissza lehet vinni?

Igy vissza lehet vinni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Glamour-napokon vettem egy nagy taskat a New Yorkerben. Ugyanolyat,mint amilyenem volt,de az 1,5evig birta kisebb nagyobb hibakkal. 8k az ara. 3(!)nap utan a vallpantjanak a kapcsa leszallt... az cinket levagtam rola,de a blokk is es a taskaban levo papir is megvan. 14 napig lehet ugye becserelni. Igy visszaveszik a taskat vagy csak a pantjat cserelik ki?

2018. ápr. 21. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A vásárlási blokkal vagy becserélik, vagy levásárolhatod az árát.
2018. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez garancia probléma ami 3 -6honap ilyen esetben. Javítani fogják először is. Úgy tűnik a leírás alapján hogy javítható.

Amúgy nem tomd meg nagyon. Ezek a táskák nem 5 kilokra vannak kitalalva.

2018. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Nem tomom egyaltalan. Ezert is ilyen felhaborito,hogy 2 fuzet meg egy literes viz utan tortenik vele ilyen (3nap utan). Pedig eleg nagy taskarol van szo

2018. ápr. 21. 15:01
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Egy pontosan ilyen taskarol van szo. A kep jobb oldalan latszik az a pant es kapocs amirol en is beszelek

2018. ápr. 21. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a kerdes kiemeles helyett fognad a táskát és visszavinned próba szerencse alapon?
2018. ápr. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. Talan mert nem lakom egy bolt kozeleben sem es feleslegesen nem mentem volna

2. Mar visszavittem tegnap es kaptam egy uj taskat

3. Hatha valaki hasonlo helyzetben van

2018. ápr. 25. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!