Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak még olyan lányok, akik...

Vannak még olyan lányok, akik nem ezt a bokavillantós, titokzoknis, sportcipős tucatdivatot követik?

Figyelt kérdés
Szinte minden lányon ezt a viseletet látom, hiányolom az egyedi stílusú öltözködést. Kicsit kiábrándító, hogy sokan nem mernek önmaguk lenni, hanem birkaként beállnak a sorba, és elkezdenek követni sokadikként egy divathullámot.
2018. ápr. 21. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam viseelni balerinát is hosszú nadrággal, ez akkor most olyan húde egyedi?
2018. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyedibb, mint ezek a sorozatgyártott, ugyanúgy kinéző lányok. :D
2018. ápr. 21. 15:55
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

És ha másnap meg véletlen így öltözök máris igyanúgy nézek ki mint ők?

El se hinnéd mennyire utálom a hozzád hasonló felületes embereket, még kiábrándítóbb vagy mint aki néhanapján egy divatnak megfelelően öltözik mert neadjisten tetszik neki.

2018. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
És ha valaki felvesz egy kevésbé divatos nadrágot / cipőt, akkor az egyedi lesz? Ugyan már... Nem lesz. Épp így, aki divatosan öltözik, az se lesz ettől unalmas vagy tucat.
2018. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Vannak, én sose hordtam így, és ennek egyszerű oka van: télen lefagyna a bokám, amikor már nem fáznék így, akkor már nem hordok hosszút. Amúgy ez nem csak a lányokra jellemző, ugyanúgy hordják a fiúk is.
2018. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

A könnyebben befolyásolható személyek szoktak csak és kizárólag divatcuccot hordani. Minél kevesebb ilyet hord valaki annál inkább megvan a saját személyisége.


Nekünk (bár reál szakos vagyok) egy tantárgynál pont elhangzott egy ilyen mely szerint akinek gyengébb a személyisége az könnyebben befolyásolható valamiféle ideál/külső tényező által.

Értsd: bieber felemás zoknit hord --> divat lesz a fiúcskák körében.

kardashian olyan pólót hord ami a bimbóinál ki van vágva és vissza van ragasztva---> divat lesz


Nem minden divat rossz, de van aki mindent hord ahogy bejön (lásd a sonkás neccharisnya köldökig felhúzva, boyfriend nadrág, vagy a tüdőgatya) az azért gáz...

2018. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te problémád.
2018. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Saját problémád, hogy nem tetszik. Ez van. Tökéletesen megvan az a közösség, akiknek ez tetszik - pl. nekem is -, éppen ezért nem azok miatt fognak megváltozni, akik nem helyeslik a ruházatukat. Egyébként nem értem, hogy mi értelme van ezeknek a kérdéseknek. Mégis mire számítasz? Hogy rád ír majd egy Kate Middleton, vagy Melania Trump? Ha olyannyira egyedi vagy, akkor mutasd is meg azzal, hogy felnősz, és nem problémázol ilyeneken.
2018. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
A tamagotchi óta nem követtem semmilyen divatot, nem érdekel, hogy ki milyen öltözékeket hord. A ruháim döntő többsége saját varrmány, egyrészt azért, mert így tetszik, másrészt azért, mert a konfekcióméretek nem passzolnak az ortopéd alakomra.
2018. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én abszulút nem a mainstream divat szerint öltözködöm. Félig meddig goth vagyok már ha muszáj bekategorizálni magamat valahova.

A romantic goth és a trad goth öltözködés vonz. Gothic metalt és black metalt hallgatok. Most ismerkedem a gothic rock kevésbé ismert részével is.

Még babybatnak mondanám magamat de már nagyon régóta foglalkoztat ez a szubkultúra. Egyik alágában már tini koromban is belekostoltam.


Amúgy szerintem mindenki öltözködjön úgy ahogyan jólesik neki. Pont ezért nem érdekel ha valaki az éppen aktuális trendek szerint öltözködik. Ez csak is az ő dolga. Ettől még senki sem lesz kevésbé jófej. Egyszerűen neki/nekik ez tetszik.

2018. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!