Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti rendeltetek már innen?

Ti rendeltetek már innen?

Figyelt kérdés
Az allhomes.site nevű oldalról rendeltem cipőt március 26-án, természetesen már ki is fizettem bankkártyával, és még nem érkezett meg. Írtam már az oldalnak e-mailt, de nem válaszoltak egyikre sem. Valakinek esetleg bármi ötlete van, hogy ilyen esetben tudok e valamit csinálni, valahol ezt be lehet e jelenteni vagy le kell nyelni? Vagy valaki rendelt már esetleg innen?

2018. ápr. 21. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem ez egy full kamu oldalnak tűnik, innen soha az életbe nem rendelnék már ránézésre sem. magáról a cégről sincs semmi információ, honnan küldik stb... kaptál emailben megerősítést vagy csomagszámot a rendelés után? nekem anyukám járt egyszer így egy kamunak tűnő oldallal, viszont ő végül megkapta, úgyhogy nem mondom hogy minden veszve van. amúgy ha nem paypallal fizettél akkor sajnos a pénzed nem fogod visszakapni, ha esetleg végül nem jön meg
2018. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!