Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok nekem mondani korrekt...

Identitás kérdése:

Tudnátok nekem mondani korrekt, nem Nike és hasonló nagy cégekhez hasonlóan Pakisztánt és egyéb ázsiai országokat gyarmatosító cipőt gyártó vállalatokat?

Figyelt kérdés

Cipő vásárlás előtt állok, mivel a jelenlegiben már fáj a lábam...A fent említett szempontok fontosak nekem, és mivel én nem tudtam túl nagy sikerrel utána járni az információknak, a ti segítségeteket kérném.

Viszont tisztáznám, hogy nem vagyok milliomos, 10-40 ezer forintig szeretnék vásárolni...illetve nem makkos és hasonló, szinte már ízléstelenül elegáns, az apró fénytől csillanó cipőket keresek, szimpla shoes-okat, akár sneaker jellegűeket.

Előre is köszönöm!



2018. ápr. 22. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
ha nem ázsiai cipőt szeretnél, akkor Tisza cipőt, vagy esetleg használtan/leakciózva valami olasz gyártású cipőt tudsz venni (pl. Dolce-Gabbana)
2018. máj. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!