Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A piros meg bordó ing homáros...

A piros meg bordó ing homáros egy pasin?

Figyelt kérdés
Mert szerintem a rózsaszín meg a lila az,de ezekről mit gondoltok?

2018. ápr. 22. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a homáros ha smárolsz, stb. egy azonos neművel, nem pedig az ing színe. Olyat visel mindenki amilyen tetszik.
2018. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a piros tuti nem jönne be egy pasin.Talán nagyon sötét bordó nem rossz,de attól függ mivel vennéd fel.A pirost talán még úgy tudom elképzelni,ha mondjuk skót kockás(piros+feket).de ízlés függő.Ez csak az én véleményem
2018. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*pirosat
2018. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Küldj képet, (ha te vennéd fel), mert annyi mindentől függ:

-Az ing árnyalata

-Bőrszín

-Cipő

-Nadrág

-Magasság

-Testfelépítés

-Alkalom

-Hosszú újjú vagy rövid

-Az ing szabása

És még nem is tudom, mi határozhatja meg kin, hogy áll mi. Mindenkin máshogy áll minden, mindenkinek más áll jól. Számít még az ember kisugárzása is.

2018. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem számít semmi, utolsó te barom vagy. Látszik, hogy lány vagy. Öltözködésről van szó, nem emberről. El tudod vonatkoztatni a ruhát az emberi testtől? Vagy annyira intelligens?
2018. ápr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkora buta vagy kérdező hogy válaszra sem méltatlak!

Kissé unalmas már ez a paranoja amit egy két kisfiú rettegéssel telt el a szinekkel kapcsolatban, mintha a lányoknál a fekete vagy a kék lenne homáros.

Ha zavar a szin legyél sablon szürke egér mint a többi.

2018. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

IGen, nagyon!


Komolyan, ennyire sötét vagy? Vedd fel, ha tetszik és jól áll.

2018. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Női szemmel válaszolok, párom szokott hordani mindenféle színben inget, igen még pirosan, lilát, és rózsaszínt is, valamint vannak neki szatén ingjei is és pl színházba vagy alkalmibb megjelenésre szokott felvenni ilyet is. Tehát nem homár, nem feltűnősködik, egyszerűen szeret ilyet is felvenni, és szerintem jól is állnak rajta.
2018. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!