Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen minőségű a...

Szerintetek milyen minőségű a Mayo Chix márka?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert nekem eddig negatív tapasztalataim voltak a minőséggel kapcsolatban,bár a ruháik tetszenek,de azért mégis...a minőségükhöz képest relatíve drága ruhadarabokról van szó.Vagy csak én fogtam ki eddig rossz minőségű holmikat,és lehet,akad köztük jó minőség is.Nektek mi a véleményetek?
2010. jún. 13. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
én elég pozitiv véleménnyel vok:D elégsok rucim van ami mayo chix-es és egyikkel sincs gondomm:D bár szerintemm nem egy olcsó bolt ugyhogy ha nemrég vettél ott vmit és megvan a blokkod akk. vidd vissza h cseréljék ki! !!(én ezt tenném a helyedben;)
2010. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem szörnyű, soha nem vásárolok ott. Mondjuk nem drága, de olyan piaci bazáros gagyi ruhákat semmi pénzért nem vennék fel. Ja és ehhez képest még a minősége sem a legjobb, ismerőseim szerint.
2010. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Az árához képest a minősége elég gáz:S
2010. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is sok Mayo ruhám van, amivel gondom volt egy időben, az a farmerek gombja: merthogy egyszerűen leestek, pedig nem feszült a derekamon a nadrág vagy ilyesmi. És mivel ezek nem azok a hagyományos felvarrós gombok, így pótolni se tudtam. :( Kénytelen voltam olyan övet választani hozzá, ami eltakarja a hiányzó gomb helyét. De a felsőkkel nem volt gond, pedig megtörtént már, hogy 40 fok helyett véletlenül 60-on mostam ki és mégse koptak ki a csillámok. Ami még gáz ezzel a márkával kapcsolatban: a számozás. Egy S-es méretű Mayo cucc ugyanis legtöbbször XXS-esnek felel meg, az M-s meg inkább XS-esnek mint S-esnek. Terranovás vagy New Yorker-es ruhákból simán jó rám az XS-es, Mayo-ból soha, egyetlenegy Mayo gatyám van ami S-es, a többi mind M-es, pedig más márkákból S-est és XS-est hordok. Az ára szerintem tűrhetű, középkategóriás. Persze ahhoz képest, hogy magyar, tényéleg drága. De a Retro is 100% magyar és az még drágább.
2010. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Gagyi minőség, ocsmány, bazári stílus, pofátlanul drágán. ennek a töredékéért ugyanilyen minőségű förtelmeket vehetsz a Nyugati aluljáróban.
2010. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos kénytelen vagyok egyetérteni az utolsó válaszolóval...Én elég ritkán veszek ruhát magamnak mostanság,inkább egy évben egyszer-kétszer,de addigra gyűjtök rá,és a jobb minőségűt veszem meg.Inkább Retro Jeans,náluk 5 ezerért normális,jó anyagú felsőt kapsz (farmerre rámenne egy fél havi fizetés is,szóval az kilőve eleve),Mayonál 7-8 ezernél kezdődik egy sima kis top...Kiábrándultam a márkából,egyszerűen nagyon rossz a minősége.S a kínaiban ugyanilyen minőségű ruhákat kapok,csak sokkal olcsóbban,ez is teljesen igaz!
2010. jún. 16. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!