Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek nekem csinos...

Linkelnétek nekem csinos bikiniket? Balatonra megyek és még nem vettem binikit. Lehet egyberészes is.

Figyelt kérdés

Linkelnétek nekem csinos bikiniket?

Balatonra megyek és még nem vettem binikit.

Lehet egyberészes fürdőruha is.

Olyan sexy,szép csajosra gondoltam


2010. jún. 13. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Amúgy ajánlom neked a [link] és a [link] oldalakat itt ezerféle fürdőruha (és egyéb ruhadarabok) közül válogathatsz, ár és üzlet feltüntetve.


Üzletekből pedig ajánlom a Calzedonia, Triumph, Women' Secret, H&M boltokat, illetve még a Pull & Bearben is vannak idén jók.:)


Persze sok függ az alakodtól, nagyon divatosak a trikinik, de ezeket csak tökéletes alakkal lehet felvenni. Ha kicsi a melled, akkor a vékony szivacsosak a legjobbak, ha pedig nagy, akkor a merevítősek. Ha széles a csípőd és kicsit nagyobb a combod, akkor a sortos alsó az előnyös, ha pedig rövid a lábad, akkor az oldalt megkötősek a legjobbak:)

2010. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nekem ez a kettő kifejezetten tetszik:


[link]


[link]


De itt sok féle van, és ha valamelyik megtetszene meg is rendelheted. Színt és méretet is választhatsz:


[link]

2010. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) nagyon jók:) ment a hasznos Nektek:)
2010. jún. 13. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!