Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hádában megéri vásárolni?

Hádában megéri vásárolni?

Figyelt kérdés

Eddig fast fashion üzletekben vásároltam, de kevesebbet szeretnék költeni. Egyik nap benéztem a Hádába és amik tetszettek felsők 2000 Ft körül voltak. Megéri ennyiért megvenni? A Háda webshopjáról mi a véleményetek? Olyanok a ruhák mint a képeken?

Köszönöm a válaszokat! :)

17/L



2018. ápr. 29. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon szeretem a Hádát szerintem megéri ott vasárolni még nem nyúltam mellé
2018. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem drága. Nagyon túl van árazva, végülis használt ruhákat árul... Persze ki lehet fogni jó darabokat ott is. Én leárazáson vásároltam ott több darabot, és szeretem nagyon azokat a ruhákat, amiket ott vettem, de pl kabátok rohadt drágák, annyiért már learazva újonnan tudsz venni... Én nagyon szeretem a Humanát, oda bemegyek, pár száz forintért mindig találok valami tök jót :) persze rá kell szánni az időt a kutakodásra, de én a 350 ftos napokon is vettem tök jókat :)
2018. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
A kilós oké, a darabáras szerintem drága.
2018. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon el vannak szállva az árakkal, annyiért már tényleg újat vesz az ember. Régen szerettem pedig. Kilósba jártam mostanában többször de ott meg ráfáztam párszor mert szakadt volt a ruha amit vettem, csak otthon vettem észre. Humanaval is igy fáztam rá, már nem megyek.
2018. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!