Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfinek rózsaszín póló?

Férfinek rózsaszín póló?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy világos rózsaszín pólót magamnak mert nagyon jó a szine, nekem tetszik. Mennyire szokványos? Tudom én dolgom, csak nem tudom mennyire elterjedt?


25f


2018. ápr. 30. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Engem még egy világoskék vékony nyári pólóban is többször leb*ziztak, szóval nem javasolnám (max. otthonra)... :)
2018. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne. Ismerek 2-3 üzletembert, akik hordanak rózsaszín pólókat. Van aki gallérost, van aki feszülőst... Egyébként 30-40 körüliek, de jól tud állni ez a szín is sok mindenkinek. Bár nem mindenkinek, az tény.
2018. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az üzleti viseletben a rózsaszín ingek már 8-10 éve bejöttek, azóta is elvannak elfogadott színként. Gondolom már a pólók is.
2018. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rózsaszín csokornyakkendőt is szoktam hordani, abban garantáltan jobban megnéznek engem, mint téged a pólóban.
2018. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Sok férfi hord rózsaszín pólót,inget,nyakkendőt.Szerintem nyugodtan vedd meg,rengeteg lány van akinek pl. ez bejön.
2018. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Rózsaszín legginsszel tökéletes lenne az összhatás.
2018. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk elfogult vagyok, mert a rózsaszín a kedvenc színem, de nekem nagyon tetszik egy pasin a rózsaszín póló/ing. Csomó férfinak jól áll, főleg ezek a világosabb, paszelesebb színek, szerintem tök jó, nekem tényleg nagyon bejön. Szoktam is látni az utcákon, szerintem ma már nem egy ritka dolog.
2018. máj. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!