Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A galléros póló tényleg b*zis?

A galléros póló tényleg b*zis?

Figyelt kérdés
Többnyire csak olyat hordok,osztálytársaim mostanában többször megjegyzik. Van valosag alapja? 15f

2018. ápr. 30. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2018. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Brandon41 ***** válasza:
93%
Szerintem nem, de én azért nem hordanék minden nap galléros pólót ( magam miatt).
2018. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nemtudom hogy hogy vagy vele de nekem nem attól függ a szexualitásom hogy milyen ruhákat hordok. Vehetnék fel tütüt is balerina cipővel, akkor is a nőkhez vonzódnék
2018. máj. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Kell hozzá egy bizonyos érettség szerintem.

Mint ahogy egy enyhén feszülős ruhához se árt ha nem 28-as karja van az embernek, úgy a galléros pólóhoz is kell egy érettség valamilyen tekintetben (az sem árt ha nincs telenyomva mindenféle hülye logóval)


Bu-zisnak nem bu-zis mert én is hordom, és én rohadtul utálok minden kicsit ,,feminimebb" ruhadarabot és kerülöm is a metroszexuális cuccokat .

(mondjuk én csak és kizárólag egyszínűt veszek fel semmi minta, ha a tiéd meg csíkos meg kockás az azért lehet hogy más)


Utólag belegondolva küldd már el ezeket galléros pólókat

2018. máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki b*zizik, azzal kár foglalkozni, buta gyerek még, ha felnőtt akkor meg gyerekes.
2018. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ma már fiúnak születni is egyszetűen homáros!

Lassan már ott tartunk hogy aki ezeket a beteges sztereotípiákat hangoztatja jól nyakon kéne bhaszni!!

Az ember esze-fhasza meg áll hogy honnan veszi ez a sok kretény golyóérett genetikai hulladék hogy egyes ruha fajták homárosak mert fiú viseli..

2018. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a vőlegényem igencsak bz.is... ja, nem, férfi a javából, de a munkahelyén nem hordhat sima pólót :)
2018. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!