Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, csajok, hölgyek, nők!...

Lányok, csajok, hölgyek, nők! Az ilyen típusú Céline napszemüvegeken glavirozva van a sarokba a felirat vagy rá van nyomva festékkel?

Figyelt kérdés

[link]


Lelehet mosni körömlakk lemosóval vagy valami hasonló alkoholos löttyel?



2018. máj. 1. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eredetikbe bele van írva,tehát nem lehet leszedni.
2018. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez nem eredeti hanem repika!
2018. máj. 1. 17:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Replika*
2018. máj. 1. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet lemosni az eredetiről! :D

De mielőtt ilyen kínai vackot veszel, inkább gondolj a szemed épségére. Lehet venni ennyiért napszemuveget, üzletben, olyat, ami bevizsgált. Ezek nincsenek bevizsgálva. Emellett gáz a hamisítvány. De ha neked mindegy, akkor nekem is, csak egy jó tanács akart lenni!

2018. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem kerdeztem errol a velemenyed! Amirol erdekelt volna arra pedig nem valaszoltal.
2018. máj. 3. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Válaszoltam! ;) nem lehet lemosni! Festve van, kodomborodik a 3 pötty. A “sarokban” kérdést nem értem. De minden - a szárán belül lévő felirat szintén ugyanolyan! Képet ne mellékeljek, hogy rájöjj mekkora vackot vettél? :D
2018. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!