Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Necc harisnyát mihez tudnék...

Necc harisnyát mihez tudnék felvenni, hogy jól is nézzen ki?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoknyához például, esetleg rövidnadrághoz.
2018. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Semmihez. Olcsó, igénytelen, és nagyon ribis. Jelmezbálon kívül nem való sehová.
2018. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakadt farmert, hosszú, felsliccelt szoknyát
2018. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Kislyukú testszínűt bármihez főleg nyáron mert nem melegít, de a feketével talán nem ennyire szabadabb a választék.
2018. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislyukút akármihez. Elmondanám, messziről nem is nagyon látszik, h az necc, főleg, ha test színű. Az látszik, h a lábadon van valami, de messziről rendes harisnyának tűnik első ránézésre. Szóval, ha a sima nylon harisnya nem közönséges, akkor a kislyukú necc sem az, ellenben kellemes hőérzetet ad. Mondjuk őszintén szólva én nem szeretem hordani, mert kényelmetlen a talpamnak, h csak bizonyos helyeken érződik az anyag. Valamint, ha sokat van rajtam akkor a talpamon, és a combomon is látszik a nyoma...
2018. máj. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!